26. kolo: FK Lety - Jinočany 5:1 (2:1)

18.06.2006 00:00 Poslední utkání jara skončilo zaslouženým vítězstvím domácích. FK Lety - Jinočany 5:1 (2:1) branky: 2x Šůra, Demjanenko, Kučera, Čermák
Poslední utkání jara začalo okamžitým náporem domácích a hned v 2. minutě skóroval Šůra 1:0. Pak začal festival zahozených šancí ze strany domácích, prim v něm hrál Martin Jambor, který zahodil 3 stoprocentní "gólovky". Domácí se ukolébali vývojem utkání a hosté se začali osmělovat. V 28. minutě po zmatku v domácí obraně hosté vyrovnali. V 43. minutě změnil směr střely Demjanenka hostující obránce a domácí odcházeli do kabin s vedením 2:1.
Druhý poločas hosté odpadli a domácí v klidu přidali další 3 branky. O ně se podělili v 58. minutě Šůra, v 76. krásným lobem přes brankáře hostí Kučera a skóre uzavřel v 81. minutě Čermák.