26. kolo: FK Lety - Jeneč 0:1 (0:1)

17.06.2007 00:00 FK Lety - Jeneč 0:1 (0:1)
Poslední utkání sezóny přineslo pohledný a bezstarostný fotbal. Hosté přijeli s velkými ambicemi potrápit vítěze soutěže a to se jim nakonec povedlo. Během úvodních 3 minut si oba týmy vypracovali po 2 stoprocentních šancích, za zmínku stojí Šůrou nastřelená tyč hostující branky. Po 20 minutách mohl být klidně stav skóre 4:4. Obě mužstva se předháněla v zahazování šancí. V 37. minutě se hostům povedlo otevřít skóre, kdy na zpětnou přihrávku si naběhl záložník hostů a skóroval - 0:1. Domácí se nesmířili s vývojem utkání a zamkli hosty před jejich brankou ovšem bez gólového efektu.
Druhý poločas pokračoval v náporu domácích, ale postupně zahazovali gólové šance jak na běžícím pásu, konkrétně Plánička (třikrát), Šturma, Šůra. Hosté byli nebezpeční v protiútocích do otevřené obrany domácích, ale též se jim již nepodařilo skórovat. V 81. minutě nastřelil z trestného kopu domácí Zýka tyč hostující branky. Branka hostů zůstala až do závěru pro domácí hráče zakleta a hosté si nakonec v remízovém utkání odvážejí 3 body. Tento výsledek ovšem nic nezměnil na postupu domácích do krajské 1.B třídy.