26. kolo dorost FK Slovan Kladno - FK Lety 3:2 (2:0)

20.05.2018 11:29

Sestava: Chvátal - Babiak, Calda, Veselý, Edl - Kubata, Květoň, Krtek - Přib, Bíl, Hrdlička (70. Waldhauser).

Vše začalo nepovedeným vstupem do utkání. Ve 4. minutě se odrazil míč k domácímu útočníkovi, který nedal střelou zpoza vápna Chvátalovi žádnou šanci – 1:0. Druhou branku přidal stejný útočník v 18. minutě. Z podobné situace trefil míč volejem tak, že míč skončil šťastně v bráně – 2:0. Výkon v první půlhodině byl velice slabý. Zlepšení přišlo s poslední čtvrthodinou v prvním poločase, ale snížení po vytvořených šancí nepřišlo.

Ve druhém dějství nelze našim dorostencům upřít snahu o otočení výsledku. Snížení přišlo záhy. Ve 47. minutě se uvolnil Přib a střelou z úhlu nám vrátil naději - 2:1. Avšak naše obrana se otevřela až příliš, čehož využili domácí, kteří nám odskočili opět na dvougólový rozdíl - 3:1. V 55. minutě snížil opět Přib, který přehodil s pomocí domácího obránce vyběhnuvšího gólmana - 3:2. Následovalo dobývaní soupeřovi branky, ale v tolik chtěnou branku jsme již žádnou šanci neproměnili.

Branky: 2x Přib