26. kolo A-tým Sokol Nespeky - FK Lety 1:1 (0:0)

17.05.2015 07:41

26. kolo Sokol Nespeky - FK Lety 1:1 (0:0) Kalivoda

 

Sestava: Vácha - Turek, Šmerda, Martin Janouš, Rosenkranz - Jablonský, Kratochvíl, Cipra, Jiří Kischer - Kalivoda, Štěpán

 

Hosté nebyli daleko od zisku tří bodů, domácí vyrovnali po velkém náporu v 89. minutě. V první minutě se ocitl po centru Štěpán před brankářem domácích, byl faulován, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Po zbytek poločasu se hra převážně pohybovala mezi oběma pokutovými územími. Za zmínku stojí průnik domácího útočníka, který byl na poslední chvíli v pokutovém území hostů zblokován dobíhajícím Janoušem.

Po přestávce došlo k nepříjemné situaci pro hosty, zranil se Cipra, který nastoupil se sebezapřením. Bohužel nikdo nebyl na střídání, všichni dorostenci pod nějrůznějšími záminkami dali přednost semifinále hokejového mistrovství světa. Od 47. minutě hráli hosté o deseti hráčích. Domácí mohli jít do vedení v 56. minutě, ale nebezpečnou střelu z hranice pokutového území vyrazil Vácha na roh. Hosté se ujali vedení v 63. minutě, centr Jablonského si zpracoval Kalivoda a přízemní střelou skóroval - 0:1. Domácí poté vyvinuli velký nápor, ale gólové příležitosti nepřicházely. V 72. minutě vybojoval míč Kischer před pokutovým územím hostů, ale dorážka Kalivody z 20 metrů šla mimo branku. Tlak domácích se stupňoval, hosté statečně odolávali. V 89. minutě rozehráli domácí standardku do pokutového území, míč byl odhlavičkován, ale následný centr našel na vzdálenější tyči hlavu domácího útočníka, který vyrovnal -1:1.