25. kolo: Zlatníky - FK Lety 3:2 (2:1)

11.06.2006 00:00 Zlatníky - FK Lety 3:2 (2:1) branky: Jiří Kischer, Martin Jambor
Zápas s bojovnými domácími se našim hráčům nepovedl v koncovce. Tolik promarněných šancí už dlouho nebylo k vidění. V 11. minutě po centru Čermáka vstřelil Kischer vedoucí branku hostí. V 16. minutě bylo vyrovnáno - útočník domácích proměnil své sólo z ofsidové pozice. O 3 minuty později "vymyslel" rozhodčí penaltu pro domácí a skóre se velmi rychle otočilo - 2:1. V 28. minutě nastřelil hostující Jambor tyč domácí branky, v 42. minutě hlavičkoval Šůra z 5 metrů vedle domácí branky.
Prakticky celý druhý poločas se odehrával na polovině domácích, další šance hostí spálili Kučera a Šůra. V 76. minutě bylo úsilí hostí korunováno vyrovnávací brankou, kterou vstřelil Jambor. Hosté se pokusili rozhodnout zápas ve svůj prospěch, ale v 79. minutě po hrubce Synka domácí šli do vedení další brankou z penalty. Hosté se snažili alespoň vyrovnat, ale bez úspěchu. Díky žalostné koncovce odešli hosté z utkání, které měli většinu času pod kontrolou, jako poražení.