25. kolo: Žebrák - FK Lety 2:0 (2:0)

09.06.2013 00:00 Žebrák - FK Lety 2:0 (2:0)

Sestava: Štěpán - Turek, Rosenkranz, Šmerda, Kolman - Jakub Janouš, Kratochvíl, Jablonský, Jan Císař - Kalivoda, Janich

Domácí zaslouženě získali tři body nad hosty, kteří nastoupili s třemi dorostenci a bez náhradníků. Domácí byli od počátku aktivnější a v 11. minutě po kolmém pasu spálil domácí utočník svou tutovku, jeho sólo vyrazil Štěpán nohou. V 20. minutě se situace opakovala, unikajícího domácího útočníka křižoval Kolman, ale Štěpán byl opět na místě. V dalších minutách se hrálo převažně na polovině hostí, kteří statečně odolávali náporu domácích. Největší příležitost se naskytla domácím po standardní situaci, kdy Štěpán vyrazil míč jen před sebe a dobíhající domácí hráč netrefil odkrytou branku. Když už se zdálo, že hosté převahu ustojí přišel v 38. minutě další kolmý pas za obranu, Štěpán míč vyrazil, ale míč se šťastně odrazil k domácímu hráči, který pohodlně skóroval - 1:0. O čtyři minuty se měnilo skóre podruhé, po rohovém kopu si na odražený míč naběhl domácí hráč a střelou z 20 metrů propálil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. Jedinou šanci hostů neproměnil po přihrávce Císaře Janich, který v 44. minutě přehazoval brankáře a přehodil s ním i domácí branku.
Druhý poločas byl vyrovnaný, hosté se snažili zkorigovat výsledek. domácí se zaháhli a vyráželi do brejků. Jeden z nich musel v 54. minutě ukopnout před dobíhajících domácím hráčem Štěpán. V 57. minutě se uvolnil v pokutovém území domácích Janich, ale jeho střela z 8 metrů minula domácí branku. V 75. minutě z zpoza pokutového území Císař, ale jeho střelu pod břevno vyrazil domácí brankář na roh. V 87. minutě prohrál souboj na polovině Rosenkranz domácí útočník postupoval sám na Štěpána, ketrý jeho sólo vyrazil a dorážka dobíhajícího hráče skončil těsně vedle hostující branky. O minutu později mohl snížit Kalivoda, ale jeho střela z 9 metrů minula domácí branku. Hosté si zaslouží za bojovnost uznání.