25. kolo: Vonoklasy - FK Lety 3:1 (2:0)

10.06.2012 00:00 Vonoklasy - FK Lety 3:1 (2:0) Zýka

Sestava: Geissler - Váňa, Bezděk, Rada, Rosenkranz - Turek, Ondřej Fojt, Jablonský, Onderka - Zýka, Císař (65. Synek)

Hosté v základu se třemi dorostenci podlehli zkušenějším domácím. Domácí si vynutili od úvodních minut tlak a vypracovali si v 6. a 7. minutě gólové šance, při kterých skvěle zasáhl hostující Geissler. Ve 12. minutě si již měnilo skóre, kolmici domácích nikdo z hostů nepřerušil a domácí se pohodlně ujali vedení. Ve 20. minutě se do šance dostal hostující Turek, ale jeho střelu z úhlu domácí brankář chytil. V 34. minutě zvýšili domácí svůj náskok, na hranici pokutového území se za cenu nedovoleného zákroku dostal k míči domácí hráč a skóroval. K překvapení všech zůstala píšťalka rozhodčího němá! V 40. minutě ukvapeně zakončil svou tutovku osamocený hostující Císař, jeho střela minula domácí branku. Domácí mohli zvýšit svůj náskok v 41. minutě, ale hostující Geissler byl opět proti.
Druhý poločas zahájili hosté náporem, Zýka v 47. minutě ohrozil domácí branku, ale brankář jeho prudkou střelu vyrazil. V 50. minutě se situace navlas opakovala. Další šanci měli hosté v 52. minutě, ale na hlavičku Turka Zýka nedosáhl. V 55. minutě nastřelil hostující Onderka z úhlu tyč domácí branky. Domácí se vzpamatovali a v 60. minutě musel vytáhnout další úspěšný zákrok po hlavičce domácích Geissler. V 67. minutě unikl Turek, ale jeho přihrávku před odkrytou brankou minul Váňa. Branková konstrukce zazvonila v 69. minutě, střela Fojta skončila na břevně domácí branky. Nedáš - dostaneš, v 73. minutě zvýšili domácí na 3:0, své sólo nemilosrdně zakončil Nezhyba. V 78. minutě prováhal největší šanci zápasu Turek, sám před domácím brankářem spálil stoprocentní tutovku. Hosté se konečně dočkali v 80. minutě, po centru ze strany hlavičku Turka dorazil Zýka do domácí sítě. Domácí si mezi 81. a 83. minutou vypracovali dvě gólovky, ale dobře chytající Geissler byl vždy na místě. Za zmínku ještě stojí nastřelené břevno domácí branky Rosenkranzem v 86. minutě.