25. kolo: Jinočany - FK Lety 1:2 (0:2)

10.06.2007 00:00 Jinočany - FK Lety 1:2 (0:2) branky: Kabrna, Plánička
Utkání, v kterém šlo již jen o body a čest, skončilo tříbodovým ziskem hostů. Domácí zahájili utkání s respektem. Hosté po třech zápasech, ve kterých naplno nebodovali, se snažili napravit bilanci posledních utkání. Hosté se snadno dostávali na polovinu domácích a bylo jen otázkou času, kdy se jim podaří vstřelit vedoucí branku. Ta chvíle nastala v 22. minutě, kdy skóroval prudkou střelou Kabrna - 0:1. Hosté pokračovali v náporu, domácí doháněli menší fotbalovost velkou bojovností. Domácí si vypracovali čtyři standardní situace, ze kterých ohrožovali hostující branku. V 40. minutě podnikli hosté rychlý protiútok do otevřené domácí obrany a Plánička chytře přehodil vybíhajícího domácího brankáře - 0:2.
Druhý poločas zahájili domácí velkým náporem. Jejich úsilí jim přineslo penaltu v 62. minutě, kterou následně proměnili - 1:2. Domácím narostla křídla, otevřeli hru a bušili do hostující obrany. Hra se pohybovala na polovině hostů, avšak gólový efekt v podobě vyrovnávací branky nepřicházel. Domácí v rozmezí 73. a 82. minuty zahodili dvě "gólovky". V 83. minutě minul hlavou po rohovém kopu Šůra domácí branku o centimetry. Následně v 85. minutě po průniku Gregora nastřelil Šůra břevno domácí branky a Pláničkovu dorážku zastavila tyč.