25. kolo: Davle - FK Lety 0:4 (0:2)

12.06.2005 00:00 Davle - FK Lety 0:4 (0:2) branky: 2x Šindelář, Drašnar, Kučera
V předposledním kole jsme zavítali na hřiště již sestupující Davle, kde jsme po zodpovědném výkonu suverénně zvítězili 4:0. Po počátečním náporu domácích jsme se začali osmělovat a získávat převahu. V 23. minutě prošel Šindelář od postranní čáry až k pokutovému území soupeře a zakončil své sólo přesnou střelou - 0:1. Tentýž hráč přidal v 38. minutě svůj druhý gól hlavou po přesném centru Kučery.
Druhý poločas začal tlakem domácích, kteří vsadili na riskantní systém se třemi útočníky. Domácí nebyli úspěšní ve svém snažení a zákonitě přišel trest, v 52. minutě se uvolnil před pokutovým územím Drašnar a trefil přesně horní roh domácí branky - 0:3. Domácí rezignovali a do konce utkání bylo pánem na hřišti už jen naše mužstvo. V 85. minutě vstřelil poslední branku Kučera po sólu z poloviny hřiště. Předtím jsme nevyužili ještě několika dalších šancí, mimo jiné jsme nastřelili tyč domácí branky. Náš tým předvedl opět zlepšenou formu v závěru soutěže.