25. kolo A-tým Žebrák - FK Lety 1:1 (0:1)

08.06.2014 07:01

Žebrák - FK Lety 1:1 (0:1) Jablonský

 

Sestava: Janich - Šmerda, Rosenkranz, Martin Janouš, Boubín - Turek, Kratochvíl, Kolman, Kischer (46. Jakub Janouš) - Jablonský, Váňa (63. Černý)


Hosté v závěru utkání zahodili několik gólovek a připravili se o dva body. Hosté se ujali vedení z první vážnější akce, prudký centr Boubína ve 4. minutě našel Jablonského, který nezaváhal - 0:1. Domácí hrající o záchranu zahrozili v 8. minutě, dobře kopnutý míč ze standardky prodloužil domácí hráč na břevno branky hostů. V 17. minutě se dostal ke střele Jablonský, ale míč z jeho kopačky přeletěl břevno domácí branky. O pět minut později se domácí útočník uvolnil v pokutovém území, ale jeho střela byla sražena na roh. Po rohovém kopu v 24. minutě hlavičkoval domácí hráč nad branku hostů. V 28. minutě se do slibné příležitosti dostal Kratochvíl, ale jeho střela minula domácí branku. Domácí zahrozili šest minut před přestávkou, na hranici pokutového území se uvolnil domácí útočník, jeho pokus však skončil vedle branky.
Domácí po přestávce začali hrát vabank, v 48. minutě míč poletoval před brankou hostů, ale nakonec ho Janich ukryl ve svém náručí. O dvě minuty později bylo srovnáno, protiútok domácích nezastavil nikdo z bránících, navíc Rosenkranz vyrobil hrubku, po které unikl domácí útočník a vyrovnal přízemní střelou - 1:1. V 56. minutě nacentroval Jakub Janouš míč na hlavu Turka, jeho pokus těsně minul domácí svatyni. O tři minuty později unikl po přihrávce Kolmana z křídla Jakub Janouš, jeho střelu vyrazil domácí brankář na roh. V 71. minutě se po centru ocitl Turek sám před domácím brankářem, který jeho slabý pokus z bezprostřední blízkosti stačil chytit. O tři minuty později odražený míč po standardce napálil domácí hráč nad branku. Domácí se v závěru snažili o vstřelení druhé branky, protože remíza pro ně nic neřešila. Hosté měli několik příležitostí do odkryté obrany, ale vždy selhali. V 80. minutě unikl po křídle Jablonský, jeho přízemní centr stačili domácí na hranici malého pokutového území odklidit do bezpečí. O pět minut později se dostal Turek po závaru před brankou hostů k míči, brankář domácích byl v ten okamžik na výletu na útočné polovině, ale Turkův dlouhý lob ze 40 metrů minul opuštěnou domácí branku! O dvě minuty později vyrazil Janich nebezpečnou střelu domácích. A v poslední minutě minul Boubín míč před prázdnou brankou domácích!