25. kolo A-tým FK Lety - SK Votice 0:3 (0:2)

16.05.2016 16:42

25. kolo FK Lety - SK Votice 0:3 (0:2)

 

Sestava: Vácha - Jablonský, Janouš, Baubín, Rosenkranz - Čermák, Kratochvíl, Cipra (72. Dominik Kischer), Poslední - Kalivoda (59. Turek), Císař (78. Moravec)

 

Hosté zaslouženě zvítězili, kdy po celé utkání byli aktivnější, důraznější a útočnější. Hosté měli od počátku převahu, vypracovali si několik šancí, které buď vychytal Vácha, nebo míč končil mimo tyče domácí branky. Domácí měli první příležitost v 10. minutě, střelu Rosenkranze z 25 metrů brankář hostů chytil. V 22. minutě hlavičkoval po rohu stopér hostů do břevna. Když se zdálo, že domácí přečkali šance hostů, přišly dvě branky mezi 40. a 42. minutou, první dorážka z hranice malého vápna, druhá z přímého kopu z 20 metrů.

Po přestávce se hra vyrovnala, hosté v 57. minutě nastřelili tyč domácí branky. O minutu později naběhl za obranu hostů Císař, ale své sólo zakončil jen do vybíhajícího brankáře hostů. Poté byl faulován v pokutovém území hostů Kalivoda, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Za zmínku stojí ještě nařízená penalta, kterou vyrazil domácí Vácha.