25. kolo A-tým FK Lety - SK Nový Knín 2:1 (2:0)

09.06.2019 07:13

25. kolo FK Lety - SK Nový Knín 2:1 (2:0) Čermák, Jarolím

Sestava: Sňozík - Janich, Pospíšil, Josef Baubín, Rosenkranz (83. Kustoš) - Hruška (70. Koníček), Kratochvíl, Jarolím, Dominik Kischer - Čermák, Chalupa (89. Krtek)

Sestupem ohrožení hosté se pokusili o získání bodů, ale dobře hrající domácí jim to nedovolili. Jedinou vadou na kráse bylo neproměnění mnoha gólových šancí ze strany domácích hlavně po přestávce. Domácí se ujali vedení ve 14. minutě, na střílený přízemní centr si naběhl Čermák a usměrnil míč do sítě - 1:0. Pět minut nato se na polovině hřiště dostal odražený míč k Jarolímovi, který z 50 metrů přehodil brankáře hostů, který stál na hranici pokutového území - 2:0. O chvíli později unikl Čermák, jeho lob však skončil mimo tyče. Po přestávce začal festival zahozených gólovek ze strany domácích. Postupně své příležitosti spálili Čermák, Jarolím a Koníček. V 56. minutě nastřelil Jarolím z trestného kopu tyč branky hostů. Hosté snížili z ojedinělého útoku v 85. minutě, kdy po autovém vhazování a následném centru překonal Sňozíka hlavou z hranice malého vápna Vlasák.