25. kolo A-tým FK Lety - SK Černolice 5:2 (3:1)

11.05.2015 06:21

25. kolo A-tým FK Lety - SK Černolice 5:2 (3:1) 2x Cipra (pen.), 1x Kolman, Martin Janouš, Kalivoda

 

Sestava: Vácha - Turek, Šmerda, Martin Janouš, Rosenkranz - Jablonský, Kratochvíl, Cipra, Jiří Kischer (87. Štěpán) - Kalivoda, Kolman (46. Nesrovnal)

 

Cenné vítězství se nerodilo snadno. První příležitost měl v 8. minutě domácí Cipra, ale jeho střela letěla nad břevno branky hostů. O dvě minuty později šli domácí do vedení, křižný centr Rosenkranze si zpracoval Kolman a překonal hostujícího Rozuma - 1:0. V 26. minutě pronikl po křídle do pokutového území hostů Kolman, odcentroval, ale hlavička Kalivody skončila vedle. O minutu později se radovali hosté, po rohu a zmatcích v pokutovém území domácích dorazil míč do sítě Onderka - 1:1. Hosté zahrozili v 32. minutě, pokus hostujícího hráče šel nad břevno. V 36. minutě se ocitl Kalivoda sám před Rozumem, který vyrazil jeho střelu a následná dorážka skončila na ruce hostujícího obránce. Z nařízené penalty skóroval Cipra - 2:1. V 41. minutě si naběhl na centr Rosenkranze Turek, Rozum jeho hlavičku vyrazil a dobíhající Janouš dorazil míč do sítě - 3:1.

Po přestávce přišel nápor hostů, který byl korunován faulem v pokutovém území domácích a z nařízené penalty v 62. minutě snížil hostující Kaláb - 3:2. Důležitým okamžikem byla 68. minuta, na přihrávku Macely si naběhl Onderka, ale vybíhající Vácha stačil míč nohou vyrazit a dorážku vyhlavičkovali domácí na roh. V 74. minutě vystřelil z 20 metrů Cipra, ale Rozum byl na místě. O dvě minuty později byl faulován v pokutovém území hostů unikající Jablonský a nařízenou penaltu proměnil Cipra - 4:2. Skóre utkání uzavřel Kalivoda, který po přihrávce Jablonského unikl a své sólo zakončil gólem - 5:2.