24. kolo: FK Lety - Žebrák 2:1 (1:0)

05.06.2011 00:00 FK Lety - Žebrák 2:1 (1:0) Janouš, Balko
Utkání o záchranu rozhodla větší vůle a fotbalovost. Hosté zahájili utkání náporem a ve 4. minutě prolétl střílený centr ceným malým pokutovým územím domácích, po kterém se neúspěšně natahovali dva hráči hostů. V 6. minutě vystřelil z hranice pokutového území domácí Kratochvíl, ale míč těsně minul hostující branku. Hra se poté vyrovnala, ale hosté byli o trochu nebezpečnější. V 28. minutě si vypracovali hosté šanci, ale Sochacký v domácí brance prudkou křižnou střelu vyrazil. Domácí šli do vedení v 45. minutě, kdy standardní situaci zahrávanou Nesrovnalem, dorazil do branky Janouš.
Druhý poločas začali náporem domácích a v 51. minutě si na centr Rosenkranze naběhl Balko a přesnou dorážkou zvýšil na 2:0. Poté domácí opanovali hru, ale hosté se soustředěně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. V 58. minutě po nedorozumění v domácí obraně postupoval sám na branku domácích hostující útočník, ale včasným vyběhnutím jej Sochacký donutil ke střele, která skončila o centimetry vedle. Domácí si následně vypracovali několik příležitostí, ale bez gólového efektu. V 90. minutě snížili hosté z trestného kopu a uzavřeli tak výsledek utkání.