24. kolo FK Lety - Rožmitál 1:4 (1:3)

13.06.2013 00:00 V dohrávce bezkrevný výkon plný chyb znamenal už čtvrtou porážku s Rožmitálem v řadě. FK Lety - Rožmitál 1:4 (1:3) Rada

Sestava: Sochacký - Turek, Rosenkranz, Kratochvíl, Zýka - Jakub Janouš (55. Paleta), Kolman, Jablonský, Rada - Jan Císař (82. Janich), Kalivoda

Bezkrevný výkon plný chyb znamenal už čtvrtou porážku s Rožmitálem v řadě. Ve 3. minutě udělal chybu v rozehrávce Rosenkranz a hosté šli snadno do vedení - 0:1. Domácí se tlačili do útoku a jejich úsilí bylo zakončeno ve 13. minutě hlavičkou Kalivody, která skončila na břevně branky hostů. Domácí potopil svou chybou v16. minutě Sochacký , který místo odkopu volil nepovedenou kličku a hosté pohodlně zvýšili svůj náskok - 0:2. Poté si domácí vypracovali tutovku, dorážku Císaře vykopl hostující obránce z opuštěné branky. V 27. minutě byl v pokutovém území faulován Císař a z nařízené penalty snížil Rada. V 36. minutě podcenila defenziva domácích křižný pas za obranu a hosté opět zvýšili na rozdíl dvou branek - 1:3. Minutu před přestávkou mohl snížit Kalivoda, ale netrefil odkrytou branku hostů.
Po přestávce se na hřišti odehrál ze strany domácích festival zahozených šancí. V 61. minutě neproměnil Kalivoda své sólo, míč z jeho kopačky k překvapení všech minul branku. O dvě minuty později nastřelil Kolman tyč. Střela Rady mířila v 70. minutě nad břevno. Hosté se sporadicky dostávali na útočnou polovinu, ale v 76. minutě vstřelili poslední gól utkání po hrubce Kratochvíla - 1:4.