24. kolo: FK Lety - Mníšek p.B. 2:2 (0:0)

05.06.2005 00:00 FK Lety - Mníšek 2:2 (0:0) branky: Nádr, Karpiv
Cenná remíza v místním derby s vedoucím týmem přeboru v pohledném zápasu plném zvratů. Mníšek potřeboval zvítězit, aby si definitivně zajistil postup do krajské soutěže. Oba týmy začali zápas ve svižném tempu ze zabezpečených obran. Hra se přelévala od jednoho pokutového území k druhému, ale žádné gólové situace si ani jeden tým nevypracoval. Až v 32. minutě postupoval Novotný na branku soupeře, bohužel o pár centimetrů branku minul.
Druhý poločas se tempo vystupňovalo a v 52. minutě po našem zaváhání v obraně se ujal soupeř vedení. Ale ne nadlouho. V 61. minutě po závaru před brankou hostí dorazil střelu Karpiva do branky soupeře Nádr. Osm minut na to jsme se ujali vedení po proměněné penaltě Karpivem, které předcházel faul na Kučeru. Soupeř si byl vědom, že tento stav mu nezaručuje postup a začal zvyšovat tlak. Hra se stěhovala na naši polovinu, ale do gólových šancí se hosté nedostávali. Bohužel v 82. minutě po sérii rohových kopů jsme nebyli důslední při střežení hráčů soupeře a hosté hlavou vyrovnali. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo a hosté odložili oslavu postupu minimálně o jeden týden. Náš tým předvedl jeden z nejlepších výkonů jara a prokázal, že je schopen při plné koncentraci a nasazení poda důstojný výkon s jakýmkoliv soupeřem.