24. kolo: FK Lety - Jesenice B 3:3 (2:2)

03.06.2007 00:00 FK Lety - Jesenice B 3:3 (2:2) branky: Šturma, Kučera, Jambor
Bezstarostný útočný fotbal plný brankových příležitostí. Obě obrany měly volno, spousta chyb v defenzivě se projevila na konečném skóre. Hosté dorazili těsně před zahájením utkání s 5 hráči z kádru A-týmu a bylo to na hřišti znát. Již ve 2. minutě po chybě domácí obrany vstřelili hosté vedoucí gól. Netrvalo dlouho a po rohovém kopu srovnal v 9. minutě Šturma. Domácí měli mírnou převahu, hosté byli přímočařejší a nebezpečnější. Domácí šli do vedení v 27. minutě po chytrém lobu Kučery. Po další hrubé chybě domácí obrany bylo v 29. minutě opět srovnáno, hostující útočník šel sám na branku domácích a spolehlivě zakončil - 2:2. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity.
Druhý poločas začal náporem domácích, kteří chtěli utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Postupně Šůra, Plánička a střídající Jambor zahodili stoprocentní šance. Podle hesla nedáš, dostaneš, přišel trest od hostů. Po dalším zaváhání v domácí obraně se hosté ujali vedení v 64. minutě - 2:3. Domácí vystupňovali tlak, ale kýžený gólový efekt to nepřineslo. Další více než stoprocentní šanci spálil Jambor. Hosté si připravili další dvě šance, při obou bravurně zasáhl domácí Strnad. Když už se zdálo, že si hosté odvezou 3 body, vyrovnal v 90. minutě po skrumáži před brankou hostů Jambor.