24. kolo A-tým SK Votice - FK Lety 3:1 (2:1)

03.05.2015 12:25

24. kolo SK Votice - FK Lety 3:1 (2:1) Štěrba

 

Sestava: Vácha - Turek, Šmerda, Martin Janouš, Rosenkranz - Janich, Kustoš, Jablonský, Jiří Kischer - Štěrba (73. Štěpán), Kalivoda

 

Bez kompletní zálohy, se třemi dorostenci v základní sestavě odehráli hosté důstojnou partii. Domácí vstřelili v úvedu v 7. minutě vedoucí branku, na kolmou přihrávku si naběhl domácí útočník a obstřelil vybíhajícího Váchu - 1:0. Hosté vyrovnali v 16. minutě, Kalivoda vysunul nabíhajícího Štěrbu, který své sólo proměnil ve vyrovnávací branku - 1:1. V 22. minutě po rohovém kopu vyrazil Vácha hlavičku svěřující do sítě. O 2 minuty později postupoval Kalivoda sám na domácího brankáře, ale jeho přehození nebylo dost vysoké, brankář jeho pokus zachytil. V 25. minutě skončila střela domácího hráče těsně nad břevnem. Domácí strhli vedení na svou stranu, míč po úniku z křídla poletoval před brankou hostů, až jej nakonec dorazil do sítě z bezprostřední blízkosti domácí Čupr - 2:1. Další příležitost neproměnili domácí ve 42. minutě, střela skončila nad brankou hostů.

Domácí zahajili druhý poločas náporem, v 54. minutě chytil Vácha střelu domácích z 8 metrů. V 65. minutě pojistili domácí svůj náskok, zpětnou přihrávku z křídelního prostoru si zpracoval Viskup a technickou střelou zvýšil náskok - 3:1. V 74. minutě nastřelili domácí břevno. V 80. minutě chytil domácí brankář pokus Kalivody. Největší šanci hostů neproměnil střídající Štěpán, jeho obhození směřující do branky stačil domácí obránce vykopnout.