24. kolo A-tým FK Lety - TJ Ligmet Milín 1:2 (0:1)

02.06.2019 06:36

24. kolo FK Lety - TJ Ligmet Milín 1:2 (0:1) Čermák

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Šmerda (16. Štěpán), Josef Baubín, Marek Baubín - Jiří Kischer (70. Koníček), Kratochvíl, Dominik Kischer, Krtek (59. Hruška) - Čermák, Chalupa

Hosté nemilostrdně trestali hluchá místa v domácí obraně a odvážejí si tři body. První příležitost měl Čermák, který si naběhl na dlouhý pas za obranu hostů, sám před brankářem ještě hledal před brankou Chalupu, ale obránce hostů stačil míč odkoupnout do bezpečí. Hosté z podobné situace nezaváhali a v 30. minutě se ujali vedení. V 60. minutě se uvolnil útočník hostů v pokutovém území, ale Sňozík jeho gólovku vyrazil. O dvě minuty nato se radovali hosté podruhé, dlouhý pas nestačil Josef Baubín odvrátit a útočník hostů pohodlně přehodil vybíhajícího Sňozíka! Domácí snížili v 78. minutě, na rohový kop naběhl Čermák a hlavou skóroval 1:2. Domácí se poté snažili o vyrovnání, ale veškeré jejich úsilí buď skončilo na obraně hostů nebo utápělo na nepřesnostech ve finální fázi v pokutovém území.