23. kolo starší žáci FK Lety - SK Rakovník 1:3 (0:0)

28.05.2017 14:17

V předposledním domácím utkání v této sezóně jsme se střetli s lídrem tabulky z Rakovníka.

První poločas měli míč více na svých kopačkách hosté, ale díky dobré obranné hře jsme v prvním dějství neinkasovali. Naši největší šanci si vytvořil Květoň, který prošel přes několik protihráčů a prodral se do zakončení, ale jeho střelu vyrazil brankář a následnou dorážku hosté nadvakrát zablokovali.

Po uplynutí devíti minut z druhé periody jsme obdrželi lacinou branku po standardní situaci, která vlila krev do žil soupeře – 0:1. O další dvě minuty později nám zasadil soupeř další těžký úder, po samostatném úniku se prosadil hostující útočník – 0:2. V 60. minutě nesmyslně fauloval Calda ve vlastním pokutovém území a s proměněním kopu neměl hráč z Rakovníka problém – 0:3.  V 62. minutě upravil Chvátal výsledek na konečných 1:3.

Naši žáci odmakali zápas se ctí a v určitých fázích jsme byli rovnocenným sokem, ale je nutné podotknout, že hosté přijeli v hodně mladé sestavě.

Branka: Chvátal