23. kolo: Průhonice - FK Lety 2:1 (1:0)

01.06.2007 00:00 Průhonice - FK Lety 2:1 (1:0) branka: Plánička
Velmi pohledné utkání. Oba aktéři předvedli pohledný fotbal plný nasazení. Od prvních minut se hrál otevřený ofenzivní fotbal. Domácí k utkání přistoupili velmi prestižně a snažili se co nejrychleji utkání rozhodnout. Hosté se do 35. minuty dostali do 3 gólových příležitostí, ale ani jednu nezužitkovali ve vedoucí branku (2x Kučera, 1x Šůra). Domácí promarnili v 38. minutě velkou příležitost, hostující Šturma zachránil před brankovou čárou. Když už se zdálo, že první poločas skončí bez branek, domácí po trestném kopu a následném rohovém kopu šli po skrumáži do vedení - 1:0.
Druhý poločas byl plně pod kontrolou hostů, ale převaha v poli nepřinesla kýžené vyrovnání. Hosté promarnili další 2 gólové šance a přišel zákonitě zasloužený trest. Po zaváhání Soukupa se dostal na hranici trestného území domácí záložník a křižnou střelou zvýšil na 2:0. Hosté nerezignovali a v 88. minutě snížil po samostatné akci Plánička - 2:1. Na vyrovnání už ale nezbyl