23. kolo: Průhonice - FK Lety 1:7 (0:1)

02.06.2006 00:00 Průhonice - FK Lety 1:7 (0:1) branky: 3x Šůra, 2x Kučera, 1x Martin Jambor, Lukáš Jambor
Důležitý zápas dotáhl náš tým ve 2. poločasu k rekordnímu vítězství. Po porážce v Černošicích došlo v sestavě k několika změnám. Od prvních minut se hrál svižný fotbal, do první šance se dostali domácí v 7. minutě, ale střela těsně minula břevno hostující branky. Hosté opláceli a po rohovém kopu trefil Šůra hlavou tyč domácí branky. Domácí se tlačili před branku hostí, ale ke skórování z jejich strany nedošlo. V 39. minutě zakončil své sólo Šůra vedoucí brankou - 0:1. Vzápětí spálil stoprocentní příležitost hostí Martin Jambor. Domácí v 45. minutě zahrávali standardní situaci, střelu domácího hráče bravurně chytil Štěpán.
Druhý poločas začal náporem domácích, ale v 52. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí hráč. V 58. minutě proměnil své druhé sólo Šůra a zvýšil náskok hostí na 0:2. Za pět minut korunoval svůj výborný výkon Šůra gólovou hlavičkou - 0:3. V 70. minutě po zaváhání obrany hostí a následném faulu snížili domácí z penalty na 1:3 a pokusili se zvrátit průběh utkání. Otevřeli hru a do jejich obrany vnikali hosté rychlými protiútoky. V 74. minutě definitivně rozhodl Martin Jambor - 1:4. Domácí rezignovali a střídající Kučera (2x) a Lukáš Jambor dokončili zkázu domácích dalšími 3 brankami. Výsledek je pro domácí obzvláště za výkon v 1. poločasu krutý.