23. kolo Mníšek - FK Lety 2:1 (0:1)

27.05.2013 00:00 Mníšek - FK Lety 2:1 (0:1) Jablonský

Sestava: Štěpán - Turek, Rosenkranz, Martin Janouš, Zýka - Jakub Janouš (61. Paleta), Kratochvíl, Kolman, Rada - Jablonský, Kalivoda

Domácí na hřišti připomínající bažinu ubojovali tři body. Po vytrvalých deštích připomínalo hřiště místy spíše brouzdaliště, se kterým bylo nutné se po celé utkání vyrovnat. Domácí měli od počátku mírnou převahu, ale poprvé zahřmělo na druhé straně. V 18. minutě vysunul Rada do brejku Jablonského, který unikl obráncům a před domácím brankářem nezaváhal - 0:1. Domácí pokračovali v neplodném náporu, hosté se snažili o rychlé brejky. V 25. minutě poslat křižný centr Rosenkranz na hlavu Radovi, ale domácí brankář byl na místě. V 31. minutě nastřelil z úhlu Kalivoda boční síť. První šanci si vypracovali domácí v 36. minutě, kdy na vlastní polovině ztratil míč Kolman a následnou střelu domácích chytil Štěpán.
Po přestávce zatlačili domácí hosty na jejich polovinu. V 50. minutě po zaváhání Rosenkranze našel centr domácího hráče, který dorážkou z 10 metrů překonal Štěpána - 1:1. Další příležitost měli domácí v 56. minutě, kdy domácí útočník postupoval sám na hostující branku, ale v posledním okamžiku jej zablokoval Martin Janouš. V 60. minutě ocentroval Rada na nabíhajícího Kalivodu, ale jeho střela trefila domácího obránce a domácí brankář nakonec míč ukryl ve svém náručí. Domácí rozhodli v 63. minutě, dalekonosnou střelu z trestného kopu vyrazil Štěpán před sebe a tam pohodlně dorazil míč do sítě nikým nekrytý dobíhající domácí hráč - 2:1. Domácí mohli zvýšit v 86. minutě z dalšího trestného kopu, který Štěpán stačil vyrazit a míč následně skončil v zámezí. O minutu později byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující Zýka. Otázkou zůstává, jakou motivaci mělo trio rozhodčích, kteří udělili hostům šest žlutých karet a jednu kartu červenou?