23. kolo: Dublovice - FK Lety 0:2 (0:1)

27.05.2012 00:00 Dublovice - FK Lety 0:2 (0:1) Zýka, Císař

Sestava: Geissler - Koudela, Bezděk, Rada, Rosenkranz - Turek, Nesrovnal (87. Skučko), Jablonský, Onderka (73. Císař) - Zýka, Ondřej Fojt

Upracované vítězství nad posledním týmem. Domácí již smířeni se sestupem hráli po celé utkání otevřený fotbal. Ve 3. minutě vstřelili branku, která nebyla pro postavení mimo hru uznána. O minutu později na druhé straně orazítkoval břevno svou střelou Zýka. V 10. minutě se opět ozvalo břevno za domácím brankářem po střele Rosenkranze z 25 metrů. Ve 20. minutě vystřelil zpoza šestnáctky Zýka, domácí brankář jeho střelu vyrazil nohou. V 28. minutě udělala hostující obrana chybu, domácí útočník postupoval sám na branku hostů, ale Geissler jeho střelu vyrazil. V 31. minutě trefili hosté potřetí brankovou konstrukci, po centru Rosenkranze hlavičkoval do tyče Turek. Další šanci spálil v 39. minutě Zýka, kdy postupoval sám na brankáře, ale své sólo nedotáhl do zdárného konce. V 41. minutě zahrozili domácí, ale Geissler byl na místě. Skóre se měnilo v 43. minutě, kdy centr Rosenkranze hlavičkoval Turek a Zýka dorazil míč do branky! Domácí zahrozili ještě v 44. minutě, ale po centru šla střela z voleje nad branku.
Druhý poločas začal šancí hostů, sólo Jablonského v 50. minutě na poslední chvíli zblokovala domácí obrana. V 52. minutě mohli domácí vyrovnat, ale lob stačil na poslední chvíli vyrazit Geissler. V 57. minutě poletoval míč malým trestným územím hostů, ale nakonec hosté míč odkopli. V 67. minutě se dostal do úniku Turek, ale míč mu v rozhodující chvíli odskočil. V 70. minutě čaroval na brankové čáře Geissler, kdy nejprve reflexivně vyrazil prudkou střelu a následnou dorážku stačil ztlumit svým tělem! Utkání rozhodl v 80. minutě střídající Císař, který ve svých 16 letech jako zkušený matador křižnou střelou překonal domácího brankáře. Hosté mohli zvýšit v 83. minutě, ale střelu Nesrovnala vyrazil domácí brankář.