23. kolo dorost FK Radošovice - FK Lety 0:8 (0:4)

28.05.2017 14:18

V rámci 23. kola jsme zavítali na dobře připravené hřiště uprostřed lesa do Radošovic.

Nic jsme neponechali náhodě a hned v první minutě jsme šli do vedení. Po rohu se prosadil Záhora0:1.  V 9. minutě přidal druhou branku již uzdravený Kischer0:2. V zápase jsme dominovali a šance přicházely jako na běžícím pásu. V 19. minutě skóroval po úniku Záhora0:3. Těsně před přestávkou se prosadil i Hrdlička a do kabin jsme šli s vedením o čtyři branky – 0:4.

Ihned po začátku druhé poloviny proměnil svoji šanci v gól Neumann a domácí zcela rezignovali - 0:5.  V 53. minutě vstřelil svoji druhou branku kapitán Kischer - 0:6. V 63. minutě se prosadil opět velice aktivní Záhora a završil svůj další hattrick 0:7. V 77. minutě navýšil náskok Neumann, který doklepl míč do opuštěné branky – 0:8.

Dorostenci podali soustředěný výkon a celý zápas se pokoušeli o kombinační hru. Premiérový start v dorostenecké kategorii si odbyl starší žák Tomáš Krtek, který předvedl solidní výkon.

Branky: 3x Záhora, 2x Kischer, Neumann, 1x Hrdlička