23. kolo B-tým: FK Lety - Tuchoměřice B 3:2 (0:0)

03.06.2009 00:00 Jasně lepší domácí mohli přijít o tři body v závěru zápasu. Nestalo se tak, můžeme tedy slavit další domácí výhru a odpoutání se od sestupových příček. Sestava: Sochatský - Kapoun(30.min Šindelář), Gregor, Škrleta, Synek - Kischer, Hudeček, Demjanenko M., Nádr - Kučera(88.min. Miška), Křivánek(70.min Mička)

Od začátku zápasu hrál B-tým aktivně a pohlednou útočnou hrou zaskočil soupeře. V ideální pozici se ocitl už ve třetí minutě Kučera, ale poněkud zbrkle pálil vedle odkryté branky. Hrálo se především na jednu branku a domácí předváděli útočný fotbal, ale chyběla přesná koncovka. Ve velmi dobrých šancích se ocitl několikrát Křivánek a Šindelář i Kisher, ale nedokázali překonat pozorného golmana hostí. Hosté zahrozili nekolik minut před poločasem standartní situací, Sochatský však bravurně zachránil. Poločas skončil 0:0.
V druhém poločase přinesl uklidnění do řad domácích Škrleta, když hlavou usměrnil centr Nádra do branky hostí. Za několik minut zahrál Tuchoměřický obránce podruhé rukou a pískala se penalta. Se štěstím si s ní poradil Křivánek. Hosté jen sporadicky útočili a ojedinělé akce vetšinou končili v náruči Sochatského. Na druhé straně si ideálně naběhl do zakončení Křivánek a nedal brankáři šanci. Byla to už jeho 6. branka ve druhém zápase. Za stavu 3:0 béčko polevilo v aktivitě, kterou převzali hosté a po vyraženém míči domácím golmanem snížili stav na 3:1. B-tým mohl odpovědět, ale Kučera spálil další vyloženou šanci.To nabudilo hosty k vyšší aktivitě ze které přišel další gól. Střela z dobrých třiceti metrů byla povedená. Domácí byli pod tlakem a v závěru byli hosté blízko vyrovnání, ale Sochatský parádním zákrokem zachránil a tak zůstali tři body doma.

Branky: 2 Křivánek, Škrleta