23. kolo A-tým MFK Dobříš B - FK Lety 4:2 (1:0)

27.05.2018 20:29

23. kolo MFK Dobříš B - FK Lety 4:2 (1:0) Turek, Veselý

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Kustoš, Josef Baubín, Marek Baubín - Janich (77. Koníček), Kratochvíl, Pospíšil (85. Bíl), Štěpán (64. Veselý) - Čermák, Turek

Nepřesnosti a nedůslednost v obranné činnosti příčinou porážky v utkání, kdy hosté byli více než vyrovnaným týmem. Od počátku se hrál otevřený fotbal. Domácí poprvé zahrozili v 12. minutě, Sňozík však prudkou střelu vyrazil. Skóre se měnilo v 29. minutě, kdy nedůrazná střela z hranice velkého vápna zapadla do sítě. Hosté mezi 35. a 39. minutou neproměnili čtyři gólovky, buď se vyznamenal brankář domácích, nebo míč nemířil mezi tyče. Po pauze z prvního útoku hosté vyrovnali, centr Janicha tečoval Turek do branky domácích - 1:1. Hosté si vybrali slabší chvilky v defenzivě mezi 59. a 67. minutou a svou nedůsledností umožnili nastřílet domácím tři branky v rozmezí 8 minut! V 68. minutě přihrál Pospíšil do běhu střídajícímu Veselému, který sám proti brankáři domácích nadvakrát dopravil míč do sítě - 4:2. Domácí ještě v 77. minutě po centru nastřelili tyč. Hosté se snažili o zkorigování výsledku, ale žádnou velkou šanci si již nevypracovali.