23. kolo A-tým FK Lety - AFK Loděnice 2:4 (1:1)

26.05.2019 06:32

23. kolo FK Lety - AFK Loděnice 2:4 (1:1) Chalupa, Kratochvíl

Sestava: Sňozík - Rosenkranz (82. Kustoš), Šmerda, Josef Baubín, Marek Baubín - Dominik Kischer, Kratochvíl, Jarolím, Koníček (67. Jiří Kischer) - Hruška (55. Čermák)

Domácí se dvěma dorostenci v základní sestavě a defenzivou plnou chyb podlehli bojovně hrajícím hostům. Hosté neproměnili v úvodu dvě příležitosti. Domácí kontrovali v 20. minutě, Hruška se po kombinaci ocitl v pokutovém území, jeho střela ale skončila nad brankou. Dvě minuty nato zahrávali hosté trestný kop, který zaskočil Sňozíka v domácí brance. Vyrovnání přišlo v 31. minutě, Jarolím prostrčil míč Chalupovi, který obešel i vybíhajícího brankáře a skóroval do prázdné branky - 1:1. Hosté zahrozili před přestávkou, míč za obranu stačil odkopnout vybíhající Sňozík před nabíhajícím útočníkem. Domácí se ujali vedení v 52. minutě, Jarolím pronikl po křídle do pokutového území, jeho střílenou přihrávku dorazil do branky Kratochvíl - 2:1. Poté vyrobila domácí defenziva několik hrubek, které hosté nemilosdrně potrestali a nastříleli mezi 59. a 71. minutou tři branky! Za zmínku stojí ještě nastřelené břevno branky hostů Chalupou, který z dálky přehazoval brankáře. V závěru spálili hosté další dvě gólovky.