22. kolo starší žáci FK Lety - TJ Červený Újezd 5:3 (3:1)

02.06.2018 12:53

Úvodní část zápasu byla parádní. Hosty jsme přehrávali a v 6. a v 9. minutě se prosadil Chvátal2:0. Další branku přidal Koštialik, který dorazil míč do branky – 3:0. Do velké šance se dostal Pazdera, Šimková a několikrát i Chvátal, ale zvýšení náskoku se nekonalo. Hostům se povedlo naopak snížit ve 28. minutě z protiútoku po našem rohu – 3:1.

Druhá půle byla vyrovnaná. Hosté zápas zdramatizovali, když ve 39. minutě proměnili pokutový kop – 3:2. S rychlou odpovědí však přispěchal Macur a dělovkou nám vrátil dvougólové vedení – 4:2. Hosté opět snížili po pěkné individuální akci útočníka, který obešel několik našich obránců – 4:3. Poslední slovo si ale symbolicky vzal Chvátal a definitivně nám tak zajistil vítěznou rozlučku s povedenou sezónou - 5:3.

Branky: 3x Chvátal, 1x Koštialik, Macur