22. kolo: Sedlec-Prčice - FK Lety 1:1 (0:1)

19.05.2013 00:00 Sedlec-Prčice - FK Lety 1:1 (0:1) Jablonský

Sestava: Štěpán - Rosenkranz, Martin Janouš, Šmerda, Zýka - Jakub Janouš, Kratochvíl, Kolman, Rada - Jablonský, Kalivoda

Cenný bod z hřiště třetího týmu tabulky, ale při troše štěstí mohly být body i tři. Od prvních minut se odehrávala taktická bitva. Hosté se osmělili rychleji a ve 12. minutě vysunul Kalivoda Jakuba Janouše, ale jeho střela vyrazil domácí brankář na roh. V 18. minutě přilétl prudký centr do pokutového území hostů, na který si naskočil domácí hráč, ale Štěpán byl na místě. O minutu později nacentroval Rada, Kalivodova dorážka skončila vedle domácí branky. V 26. minutě trefil přes zeď standardku domácí hráč, ale Štěpán stačil jeho střelu vyrazit. O další čtyři minuty později se situace opakovala, dorážka domácích skončila vedle branky. V 32. minutě vysunul křižním pasem Rosenkranz Radu, který si naběhl za domácí obranu a byl před brankou faulován. Nařízenou penaltu proměnil Jablonský - 0:1. Domácí se okamžitě oklepali a v 35. minutě po centru vyrazil střelu domácích Štěpán na roh. O minutu později minula další střela hostující branku. V 44. minutě postupoval po pasu Jakuba Janouše sám na branku domácích Rada, ale jeho střelu z úhlu domácí brankář zkrotil. Po přestávce se domácí vrhli do ofenzivy. V 49. minutě zblokoval Šmerda pokus domácích v pokutovém území a následně Štěpán nadvakrát zachránil. V 53. minutě se otřela střela o tyč hostující branky. V 55. minutě zatáhl míč do křídla Jablonský, ale jeho zpětná přihrávka těsně minula kopačku Kolmana. O pět minut později Štěpán chytil pokus domácích z 20 metrů. V 60. minutě byl Štěpán připraven při střele z 25 metrů. Domácí vyrovnali po přetaženém centru, který přelétl hostující obranu a nabíhající útočník dorazil z úhlu míč do sítě - 1:1. V 67. minutě mohl strhnout vedení na stranu hostů Rada, ale po přihrávce Zýky prováhal své sólo a domácí brankář míč vyrazil. V 73. minutě unikl po křídle Jablonský, ale jeho pokus z úhlu byl po teči domácího brankáře odkopnut do bezpečí. V 80. minutě skončil pokus Rady nad brankou domácích. Domácí mohli skórovat po rohu v 83. minutě, ale střelu z 6 metrů chytil na brankové čáře Štěpán. O minutu později si naběhl na hrot Zýka, obešel i brankáře domácích, ale jeho dorážka skončila v boční síti! V 89. minutě hlavičkoval po přetaženém centru Kolman, ale míč skončil těsně vedle branky domácích.