22. kolo dorost SK Družec - FK Lety 1:0 (0:0)

22.04.2018 14:02

Sestava: Chvátal - Edl, Calda, Veselý, Uriánek - Babiak (77. Waldhauser), Koníček, Krtek - Přib, Bíl (83. Nguyen), Hrdlička (74. Vrátný)

Po posvícení přichází půst.

Výkon v prvním poločase byl mdlý a příliš statický. Fyzicky vyspělejší domácí vsadili na jednoduchý nakopávaný fotbal. Šancí nebylo mnoho, největší šanci měl Bíl, když nastřelil tyčku.

Druhý poločas začal ihned nepříjemnou standardní situací domácích před vápnem, avšak mířili nad bránu. Poté se náš výkon začal zvedat a 20 minut jsme hráli před vápnem soupeře. Když se zápas začal lámat a přicházely náznaky našich šancí, domácí nám v 68. minutě zasadili tvrdou ránu. Po ojedinělém útoku domácí hráč vystřelil před vápnem, jeho rána trefila Edla do boku a míč smolně zapadl za bezradného Chvátala – 1:0. Ve zbývajícím čase nelze našemu mužstvu upřít snahu vyrovnat, ale domácí se stáhli do hlubokého bloku a hlavně silou výsledek udrželi.