22. kolo (dohrávka) Hořovicko B - FK Lety 2:0 (1:0)

29.05.2014 05:29

Hořovicko B - FK Lety 2:0 (1:0)

 

Sestava: Štěpán - Šmerda, Rosenkranz, Janouš, Boubín - Turek (66. Kustoš), Kratochvíl, Kolman, Kischer - Jablonský, Paleta (76. Štěrba)


Domácí posíleni o šest hráčů divizního áčka byli od počátku aktivnější a měli více ze hry. Ve 12. minutě střela z přímého volného kopu těsně přeletěla břevno branky hostů. O tři minuty později zahrál domácí obránce rukou v pokutovém území, ale píšťalka slečny rozhodčí zůstala němá. V 21. minutě šli domácí do vedení, kdy na centr z rohového kopu si naběhl domácí hráč z několika metrů hlavičkou skóroval - 1:0. O čtyři minuty později se domácí dostali do šance, kterou hosté s námahou odvrátili. V 27. minutě se dostal na hranici pokutového území ke střele Paleta, ale domácí brankář střelu chytil. Domácí ohrozili branku hostí o dvě minuty později, prudkou střelu vyrazil Štěpán do bezpečí. Domácí mohli zvýšit vedení v 38. minutě, po narážečce se ocitl domácí hráč před Štěpánem, který jeho pokus nohou vyrazil a následně jej dobíhající Janouš odkopl. Ve 42. minutě vystřelil zpoza pokutového území Kolman, ale domácí brankář byl na místě. Domácí měli jasnou gólovku po nepřesné hlavičce Janouše, ale domácí útočník přehodil nejen vybíhajícího Štěpána ale i branku.
Druhý poločas byl ze strany hostů aktivnější, i když první příležitost měli domácí - po narážečce se ocitl domácí hráč na úrovni značky pokutového kopu, jeho střela minula branku hostů. Velká příležitost k vyrovnání přišla v 57. minutě, střelu Boubína z 25 metrů vyrazil ze šibenice domácí brankář na roh. V 63. minutě se uvolnil Turek v pokutovém území a byl zezadu sražen a k překvapení všech se nepískal pokutový kop. O pět minut později se domácí dostali sérií rychlých přihrávek do pokutového území, kde nabíhající útočník nezaváhal - 2:0. Poté se domácí zatáhli do obrany a bránili svůj náskok. Hosté si vypracovali ještě dvě vážnější příležitosti, do kterých se dostal aktivně hrající Kolman, ale skóre pohledného utkání se již nezměnilo.