22. kolo: Černošice - FK Lety 3:0 (0:0)

21.05.2006 00:00 Zápas rozhodly chyby v obraně a hlavně neproměnění stoprocentních příležitostí ze strany hostí. Černošice - FK Lety 3:0 (0:0)
Zápas rozhodly chyby v obraně a hlavně neproměnění stoprocentních příležitostí. První poločas se hrál pohledný fotbal, hra se přelévala od jedné branky ke druhé. Domácí měli nevýraznou převahu, ale šance se rodily na obou stranách. Velkou šanci prováhal v 34. minutě hostující Čermák, domácí opláceli a v 45. minutě nastřelili tyč hostující branky.
Druhý poločas začali hosté náporem a v 49. minutě zaváhal před prázdnou domácí brankou Kischer. Domácí v 71. minutě rychle rozehráli standardní situaci a nachytali obranu hostí v nedbalkách - 1:0. V 74. minutě neproměnil Čermák dorážku z 5 metrů do domácí branky a v 81. minutě přestřelil hostující Šůra branku domácích z "malého vápna" a zákonitě přišel trest. Do otevřené obrany hostí domácí vstřelili další 2 branky v 86. a v 90 .minutě. Domácí uštědřili hostům lekci z produktivity v naprosto vyrovnaném utkání.