22. kolo: Černošice - FK Lety 2:1 (0:1)

20.05.2007 00:00 Černošice - FK Lety 2:1 (0:1) branka: Soukup
Hosté utrpěli po 18 zápasech bez porážky zaslouženou prohru. V utkání odvěkých rivalů se domácí vytáhli na favorita. Domácí od prvních minut bojovali jako o život. Hned v 5. minutě byl závar před brankou hostů, ale bez změny skóre. V 8. minutě po samostatné akci Pláničky se vytáhl domácí brankář, který vyrazil gólovou střelu. Domácí kontrovali a tlačili se před hostující branku. Největší šance měli domácí v 37. a v 39. minutě, kdy domácí útočník postupoval sám na hostující branku a Strnad v brance hostí je vychytal. Když už se zdálo, že první poločas skončí bez branek, zahřmělo před domácí brankou, Soukup si šikovně naběhl do šestnáctky domácích a dorazil centr do domácí sítě - 0:1.
Druhý poločas začal domácím náporem, ale hosté jej přečkali bez změny skóre. Největší šanci zahodili domácí v 62. minutě, kdy z 8 metrů přestřelili hostující branku. Hrál se velmi pohledný fotbal, útoky se přelévali od jedné branky ke druhé. Domácí svým úsilím a bojovností nahrazovali menší fotbalovost. V 74. minutě bylo vyrovnáno, když centr od brankové čáry dorazil domácí útočník. Minutu na to, byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující Kabrna. Neuplynula ani další minuta a domácí se ujali vedení po sporně nařízené penaltě - 2:1. Hosté se pokusili srovnat skóre, ale domácí je již do žádné vážnější akce nepustili. Domácí si vítězství zasloužili za velmi bojovný výkon, kdy dokázali přehrát a potrestat hosty za chvílemi až moc profesorský fotbal.