22. kolo B-tým: Horoměřice - FK Lety 3:0 (1:0)

24.05.2009 00:00 Oslabený b-tým jel na hřiště soupeře uhrát co nejlepší výsledek. Tým z čela tabulky byl jasným favoritem utkání a také to potvrdil. Sestava B-týmu: Sochatský - Synek, Gregor, Škrleta, Kratina - Miška, Demjanenko M., Hudeček, Kárník - Mička, Váňa(65.min. Navrátil)

Béčko se zaměrilo především na obranou činnost a hra se také odvíjela především na polovině hostí. Soupeř zahodil několik šancí, když se střely nevešli mezi tyče. Další šance potom zmařil výbornými zákroky Sochatský. Jedna střela však přeci jen zapadla do branky hostí. Běžela asi 35. minuta když se po skrumáži dostal míč k soupeři, jeho střela o zem změnila směr po teči a míč se dostal za Sochatského záda. Soupeř se dále tlačil do šancí, ale koncentrovaná obrana hostí se štěstím odolávala. Poločas skončil 1:0 pro domácí.
Druhá půle se hrála podstatně pomaleji. V tak horkém počasí síly ubývaly na obou stranách. Soupeř byl stále fotbalovější, hosté statečně bojovali o každý míč. Domácí předváděli festival spálených šancí, za což se museli útočníci stydět. Sopeř však přeci jen přidal dva slepené góly a utkání kontroloval. B-tým prakticky domácí neohrozil, jelikoš se útočná snaha rozbila o domácí obranu, nebo šanci na brejk zastavila píšťalka sudího. Béčko však předvedlo docela slušný výkon jako tým a nepřivezlo ostudu z hřiště soupeře. Všichni dorostenci hráli výborně na to, že už jeden zápas odehráli dopoledne.

ŽK: Synek