22. kolo A-tým FK Lety - FK Hořovicko B 3:1 (3:1)

19.05.2019 07:21

22. kolo FK Lety - FK Hořovicko B 3:1 (3:1) Dominik Kischer, Kratochvíl, Chalupa

Sestava: Sňozík - Šmerda, Pospíšil (46. Hruška), Josef Baubín, Marek Baubín - Janich (56. Rosenkranz), Kratochvíl, Dominik Kischer, Jiří Kischer (63. Krtek) - Čermák (74. Kustoš), Chalupa (85. Koníček)

Hosté, kteří přijeli k utkání pouze s jedenácti hráči, se překvapivě ujali vedení po centru z křídla, který nádherně trefil z voleje hrající vedoucí mužstva. O chvíli později zaváhal Pospíšil a hostující útočník postupoval sám na Sňozíka, který stačil jeho střelu vyrazit. Poté se domácí začali probouzet z letargie a získávat převahu. V 20. minutě vyrovnal Dominik Kischer, který napřáhl z více než 20 metrů a trefil se přesně - 1:1. Chvíli nato zahrávali domácí rohový kop, přetažený míč vrátil Čermák před branku, kde hlavičkoval Kratochvíl do sítě - 2:1. V 30. minutě zahrával Chalupa trestný kop, jeho prudkou střelu vyrazil před sebe bránkář hostů, ale nikdo z domácích nedokázal dorazit míč do branky. V 37. minutě se domácí radovali potřetí, pronikajícího Chalupu zastavili hosté ve svém pokutovém území za cenu faulu a sám faulovaný proměnil pokutový kop - 3:1. Těsně před přestávkou pronikl do pokutového území hostů Čermák, jeho střela však těsně minula branku. Po přestávce se domácí předháněli v zahazování šancí, ani největší tutovky neskončily gólem. Hostům se málem povedlo zdramatizovat závěr utkání, kdy v 85. minutě po sérii nepřesností v domácí obraně se ocitl před Sňozíkem osamocený útočník hostů, který nastřelil tyč. Utkání nepřineslo žádnou pěknou podívanou, hosté nejspíš smíření se sestupem přijeli s cílem dostat co nejméně branek. Domácí se jim v nasazení přizpůsobili a navíc nedokázali využít spoustu gólových příležitostí!