22. kolo A-tým FC Jílové - FK Lety 2:1 (2:0)

19.04.2015 13:07

22. kolo FC Jílové - FK Lety 2:1 (2:0) Jablonský

 

Sestava: Vácha - Turek, Šmerda, Martin Janouš, Rosenkranz - Kolman, Kratochvíl, Cipra (72. Poslední), Nesrovnal (65. Kustoš) - Jablonský, Jiří Kischer (45. Kalivoda)

 

Domácí byli po celý první poločas lepší a zaslouženě si vypracovali dvoubrankový náskok. V 5. minutě nedosáhl dobíhající domácí útočník na prudký střílený centr. Hosté se osmělili v 9. minutě, ale pokus Kratochvíla chytil domácí brankář.  O dvě minuty později vyrazil únik domácího hráče vyběhnuvší Vácha. Ve 13. minutě vyrazil Vácha střelu domácího útočníka z bezprostřední blízkosti. O čtyři minuty později šel domácí útočník ze strany na branku hostů, ale jeho pokus skončil nad brankou. V 30. minutě šli domácí do vedení, snadnou ztrátu míče na polovině potrestali domácí únikem, který skončil v síti - 1:0. O pět minut později šla střela z 10 metrů nad břevno. V 39. minutě minula střela domácích těsně branku. O dvě minuty později uniknuvší tři domácí postupovali na bránící dva hostující hráče, ale střela opět minula branku. Ve 44. minutě fauloval Martin Janouš v pokutovém území domácího hráče a domácí z nařízeného pokutového kopu zvýšili svůj náskok - 2:0.
Po přestávce se hrál úplně jiný fotbal, hosté začali konečně hrát fotbal a domácí najednou nevěděli kam skočit. V 53. minutě vybojoval míč před pokutovým územím Jablonský, přihrál jej Kalivodovi, který z hranice pokutového kopu svou příležitost promarnil. V 69. minutě ocentroval Rosenkranz do pokutového území a Jablonský hlavou nezaváhal - 2:1. Poté hosté se pokoušeli o vyrovnání, ale domácí využívali otevřené obrany k rychlým protiútokům, které všechny pochytal spolehlivý Vácha. Hosté mohli vyrovnat v 82. minutě, ale Kolman z 8 metrů vystřelil vedle domácí branky.