21. kolo starší žáci TJ Kunice - FK Lety 1:3 (1:1)

26.05.2018 20:23

V posledním venkovním jarním zápase jsme se utkali s týmem z Kunic, ale hrálo se na hřišti ve Světicích.

Zápas se odvíjel výborně, již ve 3. minutě unikl Chvátal a poslal naše žáky do vedení – 0:1. V první polovině byl zápas vyrovnaný, i když domácí drželi míč na svých kopačkách o něco více. Vyrovnání přišlo v 10. minutě po sérii chyb v obranné činnosti – 1:1.

Druhý poločas začal nepřímým kopem asi 10 metrů od branky, ale domácí trefili pouze zeď. Zápas rozhodl gól Šplíchala ve 48. minutě. Po rohovém kopu sklepl Pazdera míč na Šplíchala, který ze šestnáctky umístil míč po zemi přesně k tyči – 1:2. Domácí měli snahu vyrovnat, ale vše utnul Chvátal deset minut před koncem, když proměnil pokutový kop – 1:3.

Branky: 2x Chvátal, 1x Šplíchal