21. kolo: FK Lety - Týnec 0:2 (0:1)

18.05.2008 00:00 FK Lety - Týnec n.S. 0:2 (0:1)
Velmi pohledné utkání plné vzruchu před oběma brankami rozhodli pro sebe hosté, kteří vedli o 10 bodů tabulku své skupiny. Hosté šli do vedení po rychlé akci v 2. minutě po zaváhání domácí obrany - 0:1. Domácí se rychle vzpamatovali a zatlačili soupeře na jeho polovinu. V rozmezí 27. a 35. minuty spálili domácí tři gólové šance. Při dvou z nich se vyznamenal hostující brankář, který vychytal domácího Zdanovce. Hosté ale nezůstali pasivní a podnikali protiútoky do domácí obrany. V 39. minutě nastřelili břevno domácí branky a vzápění se vyznamenal domácí brankář Strnad.
Na počátku druhého poločasu se opakovala situace z první půle, kdy hosté z bleskurychlé akce v 47. minutě vstřelili po opětovném zaváhání domácí obrany druhou branku - 0:2. Domácí se tlačili do útoku, ale hosté opláceli stejnou mincí. Hrál se výborný fotbal, hosté mající zkušenosti z 1.A třídy se zatáhli do obrany a vyráželi do nebezpečných protiútoků. V 74. minutě nastřelili hosté tyč domácí branky. Domácí nerezignovali a v 78. minutě nastřelil domácí Soukup břevno hostující branky. Hosté si vzávěru se vedení pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce.