21. kolo: FK Lety - Choteč 2:1 (0:0)

13.05.2007 00:00 FK Lety - Choteč 2:1 (0:0) branky: 2x Kabrna
Utkání, jehož výsledku by spíše odpovídala remíza. Hosté, jimž prakticky již o nic nešlo, předvedli nejlepší výkon jara, se kterým se letovský tým střetl. Začátek utkání byl z obou stran opatrný, hra se pohybovala mezi oběma "vápny". Domácí přistoupili k zápasu vlažně a hosté se začali brzy osmělovat. V 11. minutě zazvonila střela hostujícího hráče o břevno domácí branky. Domácí začali lépe kombinovat a 19. minutě minul Šůra odkrytou branku hostů. Hosté pokračovali v otevřené sympatické hře a domácí byli zaskočeni. Další šanci spálili hosté v 37. minutě, kdy míč vykopl z brankové čáry Kůrka.
Druhý poločas začal okamžitě v plném tempu hostující tým. V 46. minutě po dlouhém výkopu se řítil na branku domácích útočník hostů, ale s vybíhajícím brankářem Strnadem přehodil i domácí branku. V 67. minutě se měnilo skóre, hosté šli po zahrané standardce do vedení - 0:1. Domácí získali převahu, ale šance Soukupa a Kischera zůstaly nevyužity. Hosté mohli zvýšit svůj náskok v 73. minutě, kdy po závaru před domácí brankou vykopl míč z brankové čáry domácí Nádr. Vysoké tempo odčerpalo síly více hostům, kteří se od 75. minuty dostali pod permanentní tlak domácích. V 84. minutě vystřelil prudkou ránu vpoza šestnáctky Kabrna a bylo srovnáno - 1:1. Vzápětí měli další šanci hosté, ale v poslední chvíli byla střela zblokována a domácí Strnad si se střelou poradil. Když už se zdálo, že zápas skončí zaslouženou remízou, naběhl v 90. minutě za obranu hostů Kabrna a elegantním obloučkem rozhodl utkání - 2:1.