21. kolo dorost: FK Lety - Králův Dvůr 3:2 (2:0)

12.05.2012 00:00 Těžce vybojované vítězství! Rozhodnutí padlo v 87. minutě. Branky: 2x J.Janouš, 1x Sklenář Sestava: Geissler - Štěrba(60. Hejzlar), Císař, Neubauer, Tlustý - Šimmer, Janouš, Skučko, Kustoš - Čermák(50. Janich), Sklenář

Vyhecované utkání se šťastným koncem pro nás. Od začátku utkání to na hřišti jiskřilo. Už ve 12. minutě po chybné rozehrávce Císaře a Neubauera se míče ujal hostující útočník a z poloviny hřišti šel sám na Geisslera, který svůj tým podržel. Ve 23. a ve 25. minutě se po dvou krásných brankách měnilo skóre a to po brankách Janouše. Ve 23. minutě se opřel do míče na hranici vápna z voleje a rozvlnil síť a o dvě minuty později Janouš zamířil z dobrých 30m a vymetl pavučiny v šibenici hostující branky. Do poločasu se už nic závratného nestalo. O poločase jsem varoval kluky, aby chytli začátek a jak se později ukázalo, tak jsme začátek opravdu nechytli, protože v 60. minutě bylo srovnáno. Na hřišti se začalo přiostřovat a rozhodčí toto utkání vůbec nezvládal. Od nějaké 75. minuty do bylo utkání nahoru dolu a prakticky vůbec se nebránilo a šance střídala šanci. Když Sklenář a Štěrba neproměnili samostatné nájezdy na hostujícího brankáře, tak jsem si říkal, že my už branku nedáme, ale v 87. minutě hostující brankář chyboval a důrazný Sklenář získal 3 body pro nás.