21. kolo A-tým FK Dobříč 1940 - FK Lety 0:3 (0:2)

13.05.2017 15:02

21. kolo FK Dobříč 1940 - FK Lety 0:3 (0:2) Nejepsa, Jarolím, Císař

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Šmerda (65. Růžička), Josef Baubín, Marek Baubín - Kratochvíl, Cipra, Jarolím, Poslední (75. Janich) - Čermák (72. Císař), Nejepsa

Zasloužené tři body zvenku. Domácí zahájili utkání aktivně, mezi 5. a 7. minutou si vybojovali sérii rohů, ale hosté vždy odvrátili nebezpečí. V 10. minutě podnikli hosté rychlý protiútok do otevřené obrany domácích, míč po ose Jarolím, Čermák, Nejepsa skončil po střele Nejepsy těsně vedle domácí branky. V 19. minutě se hosté ujali vedení, pohlednou kombinaci završil přízemní střelou Nejepsa - 0:1. O tři minuty se situace opakovala, Jarolím uvolnil před brankou Čermáka, který v jasné gólovce nedůraznou dorážkou dal šanci domácímu brankáři, který vyrazil polovysokou střelu na roh! V 35. minutě zahrál domácí stopér v pokutovém území rukou a Jarolím se z penalty nemýlil - 0:2. Další obrovskou šanci spálil v 45. minutě Cipra, který přestřelil odkrytou domácí branku! Po přestávce přišel na hřiště úplně jiný domácí tým, v 46. minutě před nabíhajícím domácím útočníkem odvrátil míč skluzem v posledním okamžiku Josef Baubín, míč s přispěním Sňozíka skončil na tyči branky hostů. V 57. minutě se po centrovaném míči dostal míč k domácímu útočníkovi, který se uvolnil, jeho nebezpečnou přízemní střelu chytil Sňozík. Další příležitost měli domácí v 66. minutě, pas za obranu stačil včasným vyběhnutím pokrýt Sňozík. Hosté definitivně rozhodli utkání v 72. minutě, střídající Císař si naběhl na přihrávku Nejepsy a nedal domácímu brankáři šanci - 0:3. Navýšení skóre odmítl v 87. minutě Nejepsa, jež po přihrávce Jarolíma přestřelil z bezprostřední blízkosti domácí branku!