20. kolo: Jílové - FK Lety 5:5 (3:3)

11.05.2008 00:00 Jílové - FK Lety 5:5 (3:3) branky: 2x Zdanovec, 1x Jablonský, Kratochvíl, Janouš
Jako na horské dráze! Hosté si odvážejí cenný bod z hřiště druhého týmu tabulky. Útoky jasně dominovaly nad obranami, diváci si přišli na své, ale trenéři se mohli uzoufat. Domácí šli ve 4. minutě do vedení, hosté se rychle vzpamatovali a v 7. minutě bylo vyrovnáno po brance Zdanovce. V 9. minutě zahrál rukou domácí hráč ve vlastním pokutovém území a z nařízené penalty šli hosté do vedení brankou Jablonského - 1:2. O 8 minut později unikl domácí obraně Kratochvíl a své sólo přesně zakončil - 1:3. Hosté si začali myslet, že se již nic nemůže stát, a to se šeredně mýlili. Domácí snížili v 28. minutě z penalty a v 41. minutě srovnali skóre - 3:3.
Do druhé poloviny nastoupili domácí plni sebevědomí a v 52. a 53. minutě odskočili hostům o dvě branky - 5:3. Hosté byli po obdržených brankách k.o., ale domácí nerozhodli utkání ve svůj prospěch. Za hosty naopak snížil v 67. minutě střídající Janouš a najednou se domácí začali strachovat o výsledek. Hostů bylo najednou plné hřiště a v 80. minutě vyrovnal křižnou střelou Zdanovec - 5:5. Ale ještě nebyl všemu konec, střídající hostující Fojt v 90. minutě přesně vystřelil do horního růžku domácí branky, ale domácí brankář skvěle zasáhl a střelu vyrazil nad břevno. Domácí se v 94. minutě ocitli před hostující brankou a míč směřující do prázdné branky zázračně vyrazil hostující Moni na brankové čáře.