20. kolo: IZROS Libeň - FK Lety 3:2 (1:1)

08.05.2006 00:00 IZROS Libeň - FK Lety 3:2 (1:1) branky: 2x Šůra
Vyrovnané utkání, které opětovně rozhodly hrubé chyby v obraně hostí. Hosté se ujali vedení ve 12. minutě, po centru Kučery a přihrávce Čermáka skóroval Šůra. V 19. minutě vyrovnali domácí přímo z rohového kopu po hrubé chybě Kischera. Do poločasu se již skóre neměnilo.
Nástup do 2. poločasu hosté zaspali a domácí v 47. minutě šli do vedení po vyražené střele domácího hráče, kdy do opuštěné branky pohodlně skóroval osamocený domácí útočník. Hosté se začali tlačit do útoku, ale v 62. minutě po další střele domácího hráče odskočili domácí na dvoubrankový náskok - 3:1. V 73. minutě snížil dobře hrající Šůra na 3:2 a hosté ještě doufali ve vyrovnání. V době největšího náporu fauloval Šůra a byl vyloučen. Hosté si vypracovali drtivou převahu, ale největší šanci spálil Mňuk v poslední minutě, kdy těsně přestřelil domácí branku.