20. kolo dorost: Podlesí - FK Lety 0:0 (0:0)

05.05.2012 00:00 Cenný bod zvenku! sestava: Geissler - Štěrba, Císař, Neubauer(70. Janich), Tlustý - Čermák, Janouš, Váňa, Kustoš - Sklenář, Skučko(46. Veselý)

Po několika nepovedených zápasech co se týká hry si myslím, že jsme našli alespoň vynikající složení obrany a to i s několika žáky v základní sestavě. Do utkání jsme od začátku vstoupili mnohem líp, než domácí a po celý první poločas jsme byli páni na hřišti a po nepřesných střelách Sklenáře, Janouš, Císaře a Váni byl stav 0:0. Do druhého poločasu jsme vystřídali a doufali, že vstřelíme vítěznou branku, ale i druhý poločas po několika slibných šancích Sklenáře, Janich a Veselého domácí udrželi stav 0:0 a získali bod na domácí půdě. Kdybych věděl, že domácí budou spokojeni s jedním bodem po celé utkání, tak bych i naší sestavu připravil na tento zápas, ale jelikož domácí utkání se odehrávalo v cela jiném obraze tak jsem se bál o výsledek. Ale nakonec jsem i tak rád za cenný bod v půdy hostů 0:0.