20. kolo dorost Mníšek pod Brdy - FK Lety 0:2 (0:1)

08.04.2018 13:41

Sestava: Chvátal - Babiak, Edl (87. Strnad), Veselý, Uriánek (71. Calda) - Přib (81. Waldhauser), Plass (75. Kubata), Koníček - Hrdlička (85. Vrátný), Bíl (81. Krtek), Záhora (85. Nguyen)

V druhém jarním zápase nás čekal těžký zápas na Mníšku.

V prvním poločase jsme měli herní převahu, avšak šancí na obou stranách bylo pomálu. První branka padla hned z první střely na bránu ve 26. minutě. Hrdlička z otočky zamířil na přední tyč - 0:1. Navýšit mohl Bíl, ale jeho střela šla těsně kolem tyče.

Druhý poločas bylo spíše trápení. Těžký terén nepomohl ani jednomu k lepší kombinační hře. Domácí během druhé půle cítili šanci vyrovnat, ale bez vážnějšího ohrožení hostující branky. V 60. minutě orazítkoval Koníček pouze tyč domácí brány. Definitivní jistotu přidal až v 80. minutě Hrdlička, který zasekl míč a vystřelil za přední tyč - 0:2.

Branky: 2x Hrdlička