20. kolo: Dolní Břežany - FK Lety 0:4 (0:2)

06.05.2007 00:00 Dolní Břežany - FK Lety 0:4 (0:2) branky: Soukup, Šturma, Jambor, vlastní
Tato cenná výhra na půdě druhého v pořadí přiblížila letovský fotbal k postupu do kraje. Vítězství se ale nerodilo snadno. Domácí se velmi dobře připravili na toto střetnutí a snažili se napadat akce hostů v zárodku. Prvních deset minut se týmy oťukávaly a pak vzápětí přišla smršť. Domácí nastřelili ve 12. minutě břevno hostující branky. Ve 20. minutě špatným odkopem se domácí dostali do další gólové šance, ale Strnad svoje zaváhání napravil. V 22. minutě se již měnilo skóre zápasu. Podobnou chybu jako hostující Strnad provedl domácí brankář, hostujíci Soukup ale svoji šanci nepromarnil - 0:1. Domácí nesložili zbraně a v 28. minutě po závaru před brankou hostů skončila střela v boční síti hostující branky. Hosté kontrovali a po několika rychlých brejcích pernamentně ohrožovali domácí branku. Jejich úsilí korunoval v 41. minutě hlavou po rohovém kopu Šturma - 0:2. Domácí nastřelili v závěru poločasu tyč hostující branky.
Druhý poločas začal dle očekávání náporem domácích a hned v 47. minutě prováhali svoji největší gólovku. Hosté zpozorněli a taktickou hrou drželi domácí na uctivou vzdálenost od své branky. V 60. minutě bylo rozhodnuto, centr Šůry, který skončil na břevně domácí branky, si vrazil obránce do vlastní sítě - 0:3. Zbytek utkání se již dohrával v poklidném tempu. Střídající Jambor po 2 minutách na hřišti střelou zpoza trestného území uzavřel skóre utkání - 0:4. Domácí předvedli bojovný a poctivý výkon, ale neproměňování šancí je stálo lepší výsledek.