20. kolo: Dobříš B - FK Lety 1:1 (0:0)

06.05.2013 00:00 Dobříš B - FK Lety 1:1 (0:0) Zýka

Sestava: Štěpán - Rosenkranz (70. Jakub Janouš), Martin Janouš, Šmerda, Zýka - Turek (87. Janich), Kratochvíl, Kolman, Philipp - Jablonský, Kalivoda

Domácí hrající o záchranu zaskočili ospalé hosty důrazem, nasazením a několika hráči z kádru A-týmu. Po prvních dvacet minut byli domácí častěji na polovině hostů, ale do žádné vážnější příležitosti se nedostali. Hosté začali velmi vlažně, jako by měli v hlavách tři výhry za sebou. Hosté se osmělili až v 24. minutě, kdy přihrávku Kratochvíla zakončoval Jablonský, ale míč skončil vedle domácí branky. V 30. a v 31. minutě ohrozil dvakrát Kolman střelou zpoza pokutového území domácího brankáře, ale ten vždy míč stačil vyrazit. Domácí měli největší příležitost v 42. minutě, kdy si na centr naskočil domácí útočník, ale hlavičkoval vedle.
Druhý poločas byl svižnější, domácí hráč se v 56. minutě po rychlém protiútoku dostal sám před Štěpána, který jeho lob chytil. O dvě minuty později se již měnilo skóre, střela domácího hráče spoza pokutového území skončila v horním rohu hostujíci branky - 1:0. Minutu nato vyrovnal Zýka, který napálil z 20 metrů odražený centr Rosenkranze do domácí sítě. Domácí mohli skórovat v 62. minutě, ale Štěpán byl i podruhé proti sólu domácích na místě. Hosté poté ožili a v rozmezí mezi 75. a 76. minutou si vypracovali si dvě brankové příležitosti, ale ani Turek z několika metrů, ani Martin Janouš hlavou nedokázali skórovat. Největší šanci spálil v 78. minutě Jablonský, který své sólo zakončil střelou vedle domácí branky. V 85. minutě zatáhl míč do křídla Kolman, ale jeho přízemní centr nedokázal dotlačit do sítě Turek. Za zmínku stojí pokus Kalivody v poslední minutě, ale jeho střelu stačil domácí brankář vyrazit.