2. kolo: Rudná - FK Lety 1:6 (1:2)

27.08.2006 00:00 Rudná - FK Lety 1:6 (1:2) branky: 3x Plánička, 1x Šůra, Šturma, Kučera
Hladké vítězství, které se nerodilo lehce a snadno. Domácí začali utkání náporem, v 2. minutě se dostali do gólové šance, kterou neproměnili, ale hned v 5. minutě po zatažení míče do křídla a zpětné přihrávce se ujali vedení 1:0. Hra se postupně vyrovnala, hosté se začali více osmělovat a od 25. minuty začali ovládat hru. Přišly i šance, ale obrana domácích odolávala. V 34. minutě po zatažení míče k brankové čáře a následném centru Šůry, vyrovnal Plánička. V 44. minutě po hrubé chybě domácí obrany unikl Šůra a své sólo dotáhl do úspěšného konce 1:2.
Druhý poločas začal náporem hostí a v 49. minutě zvýšil vedení hostů Plánička - 1:3. Domácí se pokoušeli o snížení náskoku hostí a vypracovali si 2 brankové příležitosti, kdy při druhé se zaskvěl reflexivním zákrokem brankář hostí Jeřábek. Podle hesla "nedáš - dostaneš" dokončil rychlý protiútok do otevřené obrany domácích Šturma - 1:4. Domácí rezignovali a hra začala připomínat hru kočky s myší. Další branku přidal v 77. minutě Kučera a skóre završil v 90. minutě Plánička. Herní projev hostí se postupem času změnil v exibici, ale první poločas, pokud domácí stačili fyzicky, byl vyrovnaný.