2. kolo: Nečín - FK Lety 2:1 (1:1)

28.08.2011 00:00 Nečín - FK Lety 2:1 (1:1) Rosenkranz

Sesteva: Sochacký (40. Štěpán) - Rosenkranz, Bezděk, Křivánek, Dynybil - Turek, Kratochvíl, Rada, Nesrovnal (74. O.Fojt) - Jůna, Jablonský

Domácí předčili hosty po celé utkání v bojovnosti a důrazu a to nakonec stačilo na bezkrevný profesorský výkon hostů. Domácí v 1. minutě nastřelili břevno branky hostů. V 5. minutě postupoval útočník domácích sám na branku, ale Sochacký střelu vykopl. Poté se hosté probudili a vypracovali si mezi 10. a 18. minutou tři gólové situace, ale všechny zůstaly nevyužity - Rada a Jůna je zahodili a Jablonský nastřelil tyč. V 31. minutě měl šanci Turek, ale jeho hlavička šla přes domácí branku. Domácí skórovali ze standardní situace, kdy celá hostující defenziva zaspala a domácí dotlačili míč do branky. V 39. minutě se situace opakovala, tentokrát ale Sochacký míč ukopl, ale po srážce s domácím útočníkem se zranil a byl vystřídán. V 45. minutě byl faulován v pokutovém území domácích pronikající Turek. Z nařízené penalty vyrovnal Rosenkranz.
Druhý poločas patřil hostům, ale fotbal dokáže být krutý. V 54. minutě domácí brankář skvěle vyrazil střelu Turka na roh. Domácí se dostali před branků hostů jen v 60. minutě, kdy hostující Štěpán střelu chytil. Další šanci si vypracovali v 72. minutě, kdy před pokutovým územím zbytečně fauloval Turek a domácí přímého kopu využili ve vedoucí gól. Hosté se poté nastěhovali před domácí branku, ale kromě střely Rosenkranze, která těsně minula domácí branku, si žádnou vážnou šanci nevypracovali a zbytečně odevzdali nadšeně bojujícím domácím tři body.